KJB0T23W21AC
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T23W21AC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN
Foi de date: 1.KJB0T23W21AC.pdf2.KJB0T23W21AC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T23W21AC
Număr parc KJB0T23W21AC Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3188 pcs Fișa cu date 1.KJB0T23W21AC.pdf2.KJB0T23W21AC.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 16 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Olive Drab Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 21 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate -
Codul producătorului KJB0T23W21AC Diametru mare furnizat 23-21
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN Curent - maxim / contact Threaded