KJB0T21W41SN
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T21W41SN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJB0T21W41SN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T21W41SN
Număr parc KJB0T21W41SN Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5142 pcs Fișa cu date KJB0T21W41SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Alte nume IKJB0T21W41SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold