KJB0T21W41HD
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T21W41HD
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 948 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T21W41HD
Număr parc KJB0T21W41HD Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 948 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 41
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -