KJB0T21M41SE
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T21M41SE
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T21M41SE
Număr parc KJB0T21M41SE Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3676 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare E
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 41
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -