KJB0T17W26SN
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T17W26SN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T17W26SN
Număr parc KJB0T17W26SN Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1296 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 17-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -