KJB0T17W26SBL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T17W26SBL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T17W26SBL
Număr parc KJB0T17W26SBL Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1501 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 17-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 26 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -