KJB0T17M26HB
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T17M26HB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T17M26HB
Număr parc KJB0T17M26HB Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5832 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -