KJB0T17J26JN
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T17J26JN
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T17J26JN
Număr parc KJB0T17J26JN Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3706 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -