KJB0T17F26SEL
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T17F26SEL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T17F26SEL
Număr parc KJB0T17F26SEL Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1523 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 17-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJB ambalare Bulk
Orientare E Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -