KJB0T17F26PAL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T17F26PAL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T17F26PAL
Număr parc KJB0T17F26PAL Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3156 pcs Fișa cu date
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Male Pins
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate -
Codul producătorului KJB0T17F26PAL Diametru mare furnizat 17-26
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT 26POS WALL MNT PIN Curent - maxim / contact Threaded