KJB0T15W19HA
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T15W19HA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T15W19HA
Număr parc KJB0T15W19HA Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3624 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -