KJB0T15J18HA
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T15J18HA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T15J18HA
Număr parc KJB0T15J18HA Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2909 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -