KJB0T15F19PC
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T15F19PC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T15F19PC
Număr parc KJB0T15F19PC Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4416 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJB
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -