KJB0T15F18BB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJB0T15F18BB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN HSG RCPT 18POS WALL MNT SKT
Foi de date: 1.KJB0T15F18BB.pdf2.KJB0T15F18BB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJB0T15F18BB
Număr parc KJB0T15F18BB Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN HSG RCPT 18POS WALL MNT SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5247 pcs Fișa cu date 1.KJB0T15F18BB.pdf2.KJB0T15F18BB.pdf
Sârmă sau gamă de sârmă - AWG 20 folosire Unshielded
Introduceți atribute Environment Resistant Tip For Female Sockets
Direcția de stivuire Crimp Terminarea ecranului Circular
Materialul Shell, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Serie MIL-DTL-38999 Series III, KJB Starea RoHS Bulk
Diametrul prizei de conectare / îmbinare Silver Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate -
Codul producătorului KJB0T15F18BB Diametru mare furnizat 15-18
Introduceți materialul - include -
Caracteristici - Descriere extinsă 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Descriere CONN HSG RCPT 18POS WALL MNT SKT Curent - maxim / contact Threaded