KJA6T25F61PA
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJA6T25F61PA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJA6T25F61PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJA6T25F61PA
Număr parc KJA6T25F61PA Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3186 pcs Fișa cu date KJA6T25F61PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJA
ambalare Bulk Alte nume 111443-0039
IKJA6T25F61PA
IKJA6T25F61PA-ND
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold