KJA6T25F37SAL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJA6T25F37SAL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 37POS INLINE
Foi de date: KJA6T25F37SAL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJA6T25F37SAL
Număr parc KJA6T25F37SAL Producător Cannon
Descriere CONN PLG HSG FMALE 37POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4598 pcs Fișa cu date KJA6T25F37SAL.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-37
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJA ambalare Bulk
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 37 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 37 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.875" (47.63mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 16 Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KJA6T25F37SA
KJA6T25F37SA
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP