KJA6T25F19PC
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJA6T25F19PC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJA6T25F19PC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJA6T25F19PC
Număr parc KJA6T25F19PC Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5722 pcs Fișa cu date KJA6T25F19PC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJA
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -