KJA0T25F37PA
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJA0T25F37PA
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Foi de date: KJA0T25F37PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KJA0T25F37PA
Număr parc KJA0T25F37PA Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6769 pcs Fișa cu date KJA0T25F37PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie KJA
ambalare Bulk Alte nume 111434-0563
IKJA0T25F37PA
IKJA0T25F37PA-ND
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold