KJA0T25F19SNL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KJA0T25F19SNL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Foi de date: KJA0T25F19SNL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KJA0T25F19SNL
Număr parc KJA0T25F19SNL Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3492 pcs Fișa cu date KJA0T25F19SNL.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie KJA ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -
Diametrul piuliței de cuplare - Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 12 Contact Formă Circular
Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KJA0T25F24PN
KJA0T25F24PN
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
In stoc: 5716 pcs
Descarca: KJA0T25F24PN.pdf
RFQ
KJA0T25F29SAL
KJA0T25F29SAL
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
In stoc: 4603 pcs
Descarca: KJA0T25F29SAL.pdf
RFQ
KJA0T25F19SN
KJA0T25F19SN
Descriere: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP