DL2-96R11C
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DL2-96R11C
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului DL2-96R W/ 320-0021-006
Foi de date: DL2-96R11C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DL2-96R11C
Număr parc DL2-96R11C Producător Cannon
Descriere DL2-96R W/ 320-0021-006 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3516 pcs Fișa cu date DL2-96R11C.pdf
Serie DL Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Număr de rânduri 8
Numărul de poziții 96 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Actuating Camshaft Socket, Zero Insertion Force (ZIF) descriere detaliata 96 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Black Panel Mount