DEMA15PNMBK47
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DEMA15PNMBK47
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DEMA15PNMBK47
Număr parc DEMA15PNMBK47 Producător Cannon
Descriere CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1091 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 22-28 AWG Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 1 (DE, E) High Density
Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated Serie D*MA
ambalare Bulk Alte nume IDEMA15PNMBK47
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub, High Density Culoare -
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DEMA15PNM
DEMA15PNM
Producători: Cannon
Descriere: CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
In stoc: 933 pcs
Descarca:
RFQ
DEMA15PNMBK52
DEMA15PNMBK52
Producători: Cannon
In stoc: 1106 pcs
Descarca: DEMA15PNMBK52.pdf
RFQ
DEMA15PNMB
DEMA15PNMB