DDMZ50PZK87
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMZ50PZK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Foi de date: DDMZ50PZK87.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DDMZ50PZK87
Număr parc DDMZ50PZK87 Producător Cannon
cantitate valabila 1460 pcs Fișa cu date DDMZ50PZK87.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDDMZ50PZK87
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici Board Lock, Grounding Indents
descriere detaliata 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A