DDMMC43H2SJ
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMMC43H2SJ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Foi de date: DDMMC43H2SJ.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 910 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 910 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDMMC43H2SJ
Număr parc DDMMC43H2SJ Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 910 pcs Fișa cu date DDMMC43H2SJ.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) - 43W2
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 43 (41 + 2 Power)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A, 40A Tip de contact Signal and Power