DDMM24W7SK
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMM24W7SK
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DDMM24W7SK
Număr parc DDMM24W7SK Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1299 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) - 24W7
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDDMM24W7SK
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 24 (17 + 7 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 24 (17 + 7 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A