DDME50SMA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DDME50SMA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Foi de date: DDME50SMA101.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DDME50SMA101
Număr parc DDME50SMA101 Producător Cannon
cantitate valabila 1040 pcs Fișa cu date DDME50SMA101.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 50
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal