DDME50PH
Prezentarea produsului
Număr parc: DDME50PH
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DDME50PH
Număr parc DDME50PH Producător Cannon
cantitate valabila 1666 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDDME50PH
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A