DDMAY78SNMB
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMAY78SNMB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 699 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDMAY78SNMB
Număr parc DDMAY78SNMB Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 699 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament 22-28 AWG Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) High Density
Materialul Shell, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*MA
ambalare Bulk Alte nume IDDMAY78SNMB
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 4
Numărul de poziții 78 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A