DDMAMY50SF0
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMAMY50SF0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului DSUB 50 F CRIMP F0 D FLO ZINC
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DDMAMY50SF0
Număr parc DDMAMY50SF0 Producător Cannon
Descriere DSUB 50 F CRIMP F0 D FLO ZINC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3935 pcs Fișa cu date
Shell Finish Grosime - Serie 24308-Style, D*MAM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 50
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded)
Caracteristici - Material dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
descriere detaliata Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Tip de contact Signal