DDMAME78SNM
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMAME78SNM
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 479 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 479 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDMAME78SNM
Număr parc DDMAME78SNM Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 479 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) High Density
Materialul Shell, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MAM
ambalare Bulk Alte nume IDDMAME78SNM
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 4
Numărul de poziții 78 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Cable Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub, High Density Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DDMAME78S
DDMAME78S
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN DSUB HD RCPT 78POS PNL MNT