DDMAM-50P-F0
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMAM-50P-F0
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN DSUB PLUG 50POS HSG
Foi de date: DDMAM-50P-F0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DDMAM-50P-F0
Număr parc DDMAM-50P-F0 Producător Cannon
Descriere CONN DSUB PLUG 50POS HSG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3166 pcs Fișa cu date DDMAM-50P-F0.pdf
Shell Finish Grosime - Serie 24308-Style, D*MAM
ambalare Bulk Alte nume 051536-0007
DDMAM50PF0
IDDMAM50PF0
IDDMAM50PF0-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Cicluri de împerechere 500
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
Material dielectric Thermoplastic descriere detaliata Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position