DDMA78PMNMBK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMA78PMNMBK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DDMA78PMNMBK52
Număr parc DDMA78PMNMBK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5009 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) High Density
Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated Serie D*MA
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 4 Numărul de poziții 78
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal