DDMA50PNMBK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMA50PNMBK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Foi de date: DDMA50PNMBK52.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 579 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDMA50PNMBK52
Număr parc DDMA50PNMBK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 579 pcs Fișa cu date DDMA50PNMBK52.pdf
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Crimp Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated Serie D*MA
ambalare Bulk Alte nume IDDMA50PNMBK52
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub Culoare -
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DDMA50PNMB
DDMA50PNMB
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT