DDM36W4SB
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DDM36W4SB
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 36POS
Foi de date: DDM36W4SB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDM36W4SB
Număr parc DDM36W4SB Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 36POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1921 pcs Fișa cu date DDM36W4SB.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare - Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) - 36W4
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 36 (32 + 4 Coax or Power)
Tipul de montare - Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)