DDM24W7SA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DDM24W7SA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT
Foi de date: 1.DDM24W7SA101.pdf2.DDM24W7SA101.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DDM24W7SA101
Număr parc DDM24W7SA101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 24POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4780 pcs Fișa cu date 1.DDM24W7SA101.pdf2.DDM24W7SA101.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) - 24W7
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDDM24W7SA101
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 24 (17 + 7 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)