DDM24W7PA191
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DDM24W7PA191
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT
Foi de date: 1.DDM24W7PA191.pdf2.DDM24W7PA191.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDM24W7PA191
Număr parc DDM24W7PA191 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4624 pcs Fișa cu date 1.DDM24W7PA191.pdf2.DDM24W7PA191.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) - 24W7
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDDM24W7PA191
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 24 (17 + 7 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 24 (17 + 7 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A