DDE50SA197
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DDE50SA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Foi de date: DDE50SA197.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDE50SA197
Număr parc DDE50SA197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3550 pcs Fișa cu date DDE50SA197.pdf
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Original D
ambalare Bulk Alte nume IDDE50SA197
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Thermoplastic
Flansa Caracteristică Cable Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 5A