DCY37PA191K87
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCY37PA191K87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Foi de date: DCY37PA191K87.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCY37PA191K87
Număr parc DCY37PA191K87 Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2424 pcs Fișa cu date DCY37PA191K87.pdf
Introduceți atribute - terminare Solder Cup
Direcția de stivuire Signal Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Steel, Tin-Lead Plated
Serie Original D Starea RoHS Bulk
Pitch - Conector - Alte nume IDCY37PA191K87
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Codul producătorului DCY37PA191K87 Caracteristici Grounding Indents
Descriere extinsă 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup Descriere CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Ratingul curent (pe persoană de contact) Housing/Shell (Unthreaded) Ratingul curent 5A
Formular de contact 4 (DC, C) Contactați Finish Thickness Gold
Utilizarea conectorului D-Sub Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Black Deschiderea cablurilor Thermoplastic
Diametrul cablului -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCY37S
DCY37S
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
In stoc: 3918 pcs
Descarca: DCY37S.pdf
RFQ
DCY37SA190A197
DCY37SA190A197
Producători: Cannon
In stoc: 3928 pcs
Descarca: DCY37SA190A197.pdf
RFQ
DCY37PA191
DCY37PA191
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Descarca: DCY37PA191.pdf
DCY37SA190
DCY37SA190
Descriere: DSUB 37 F SOD D FLO G50 ZINC
Descarca:
DCY37SOL2
DCY37SOL2
Descriere: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Descarca: DCY37SOL2.pdf
DCY37P
DCY37P
Producători: ITT Cannon, LLC
Descarca: DCY37P.pdf
DCY37SA191A197
DCY37SA191A197
Descarca: DCY37SA191A197.pdf
DCY-37S-A197
DCY-37S-A197
Descarca: DCY-37S-A197.pdf
Producători: Bel
Descriere: DSUB 37 M SOD D FLOA ZINC
Descarca:
Producători: HARTING
Descriere: CONN D-SUB PLUG 9POS VERT SOLDER
Descarca: 09670095655.pdf
DCY37P-F179A
DCY37P-F179A
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
DCY37SA191
DCY37SA191
Descarca: DCY37SA191.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW