DCMX37POL4A191K87
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMX37POL4A191K87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile DCMX37POL4A191K87
Număr parc DCMX37POL4A191K87 Producător Cannon
cantitate valabila 2965 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Grounding Indents descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal