DCMN37SNA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMN37SNA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: DCMN37SNA101.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DCMN37SNA101
Număr parc DCMN37SNA101 Producător Cannon
cantitate valabila 2110 pcs Fișa cu date DCMN37SNA101.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDCMN37SNA101
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (4-40) Caracteristici Board Lock
descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A