DCMMP13H6PJA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMMP13H6PJA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DCMMP13H6PJA101
Număr parc DCMMP13H6PJA101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1089 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 13W6
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 13 (7 + 6 Power)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A, 40A Tip de contact Signal and Power