DCMMG13H6SJ
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMMG13H6SJ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Foi de date: DCMMG13H6SJ.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 873 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMMG13H6SJ
Număr parc DCMMG13H6SJ Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 873 pcs Fișa cu date DCMMG13H6SJ.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 13W6
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 13 (7 + 6 Power)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A, 40A Tip de contact Signal and Power