DCMME37SFA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMME37SFA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Foi de date: DCMME37SFA101.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 859 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMME37SFA101
Număr parc DCMME37SFA101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 859 pcs Fișa cu date DCMME37SFA101.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDCMME37SFA101
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A