DCMME37PEA101
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMME37PEA101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: DCMME37PEA101.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DCMME37PEA101
Număr parc DCMME37PEA101 Producător Cannon
cantitate valabila 1200 pcs Fișa cu date DCMME37PEA101.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDCMME37PEA101
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A