DCMME25W3S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMME25W3S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Foi de date: DCMME25W3S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMME25W3S
Număr parc DCMME25W3S Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2900 pcs Fișa cu date DCMME25W3S.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 25W3
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDCMME25W3S
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 (22 + 3 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Cable Side (4-40) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A