DCMME-37P-Z
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMME-37P-Z
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: DCMME-37P-Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DCMME-37P-Z
Număr parc DCMME-37P-Z Producător Cannon
cantitate valabila 2135 pcs Fișa cu date DCMME-37P-Z.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume 051524-0084
DCMME37PZ
IDCMME37PZ
IDCMME37PZ-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Board Side (4-40) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCMME-8W8S
DCMME-8W8S
Producători: Cannon
Descriere: CONN DSUB RCPT 8W8 HSG
In stoc: 9785 pcs
Descarca: DCMME-8W8S.pdf
RFQ
DCMME-37S
DCMME-37S
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
In stoc: 2094 pcs
Descarca: DCMME-37S.pdf
RFQ
DCMME-37P
DCMME-37P
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT