DCMM37SZA197
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMM37SZA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Foi de date: DCMM37SZA197.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMM37SZA197
Număr parc DCMM37SZA197 Producător Cannon
cantitate valabila 1565 pcs Fișa cu date DCMM37SZA197.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDCMM37SZA197
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A