DCMM37SF179A101
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMM37SF179A101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 742 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMM37SF179A101
Număr parc DCMM37SF179A101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 742 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Wrap Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact Machined
Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm) Contactați Finish Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCMM37SGA101
DCMM37SGA101
Producători: Cannon
Descriere: DCMM37SGA101
In stoc: 768 pcs
Descarca:
RFQ
DCMM37SF
DCMM37SF
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER