DCMM37SA-A101
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMM37SA-A101
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMM37SA-A101
Număr parc DCMM37SA-A101 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1005 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MM
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici Mounting Brackets descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal