DCMM25W3PK87
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMM25W3PK87
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Foi de date: DCMM25W3PK87.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMM25W3PK87
Număr parc DCMM25W3PK87 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3370 pcs Fișa cu date DCMM25W3PK87.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 25W3
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDCMM25W3PK87
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 25 (22 + 3 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Grounding Indents, Shielded
descriere detaliata 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included) Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub, Combo Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCMM25W3PD
DCMM25W3PD
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
In stoc: 2648 pcs
Descarca:
RFQ
DCMM25W3PK
DCMM25W3PK
Producători: Cannon