DCMM17W5SF179A
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMM17W5SF179A
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT WW
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DCMM17W5SF179A
Număr parc DCMM17W5SF179A Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT WW Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1884 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Wrap Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 17W5
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
ambalare Bulk Alte nume IDCMM17W5SF179A
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 17 (12 + 5 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 17 (12 + 5 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A